2018 m. gegužės 25 d., penktadienis

Kokią suknelę rinktis vestuvėms, jei esate viešnia?


Daugelis porų vestuvėms pasirenka būtent šiltąjį metų laiką. Neretai per metus tenka dalyvauti ne vienoje šventėje. Siekiant surasti šiai šventei tinkamą suknelę, viešnioms reikėtų išvengti tam tikrų klaidų – pavyzdžiui, nesirinkti baltos ar labai šviesios, juodos suknelės, atsižvelgti į aprangos kodą, aplinką, kurioje vyks vestuvės. Kokteilinės suknelės –universalus variantas, kai kodas – atitinkamas arba nenurodomas visai.

Kokia turėtų būti suknelė?
 

·       Puošni, pasižyminti estetiškumu. Reikėtų vengti visų vulgarų įspūdį galinčių sudaryti ypatybių – gilios iškirptės, trumpumo, glaustumo. Taip pat patartina nesirinkti pernelyg ryškių spalvų, neoninių atspalvių ar blizgučių. Tokia apranga atrodo išsišaukianti ir nesaikingai traukia aplinkinių dėmesį.

·       Galimas ilgis – iki kelių, žemiau kelių arba iki žemės. Ilgį galima nuspėti iš aprangos kodo. Jei jis nenurodytas, verčiau rinktis standartinį ilgį. Kokteilinės suknelės taip pat tinka, nes jos paprastai siekia kelius. Šio tipo suknelės gali būti pasiūtos iš skirtingų spalvų audinio, skirtis modeliu. Vis dėlto rekomenduotina rinktis lengvai krintančias, elegantiškas sukneles.

·       Minimalistinė. Individualus stilius turėtų pasižymėti subtilumu ir skoningumu. Daugybę detalių galima pakeisti į vos kelias, kurios iš tiesų ir suteikia puošnumo. Prie suknelės galite priderinti auskarus, apyrankę ar kaklo papuošalą. Šiuo atveju laikrodis gali būti per daug formalus pasirinkimas.

·       Vengtinos spalvos – balta ir šviesūs atspalviai, juoda. Viešnios neturėtų vestuvėms rinktis baltos spalvos suknelės. Kitaip jos gali atrodyti kaip nuotaika, nukreipti nuo jos svečių dėmesį. Vis dėlto balta spalva nėra griežtas tabu: kokteilinės suknelės gali būti pasiūtos naudojant kelių spalvų, raštų audinį.

·       Atitinkanti aplinką, kurioje vyks vestuvės. Aprangą ir jos detales vertėtų rinktis atsižvelgus į šventės vietą. Juk ji gali vykti ir restorane, ir gamtoje ar kaimo sodyboje. Pastaraisiais dviem atvejais nepatartina avėti aukštakulnių ar vilkėti trumpa, prigludusia suknele.

Pagrindinė taisyklė – pasirinkti tokią suknelę, kuri netaptų konkurente nuotakos suknelei. Apdairiai vertėtų rinktis modelį, spalvas, o po to – ir detales. Papuošalai ir kiti aksesuarai turi būti kruopščiai suderinti, suteikiantys aprangai daugiau išskirtinumo, elegancijos. Prisiminkite, kad paprastesnio modelio suknelę galėsite lengviau derinti su įvairiomis kitomis aprangos detalėmis.

Ką daryti, jei aprangos kodo nėra?


Pirmiausia, galite pasiteirauti pačių jaunavedžių, kokio tipo ar stiliaus vestuves jie organizuoja. Taip pasiruošite lengviau ir adekvačiau. Jei galimybės pasiteirauti nėra, tiesiog rinkitės klasikinius šventinius drabužius. Kokteilinės suknelės – vienas variantų, padėsiantis atrodyti žaviai, skoningai ir jaustis komfortiškai.