2018 m. gegužės 24 d., ketvirtadienis

Idealios suknelės gidas: kaip rasti savąją pagal figūros tipą
Tai, kaip atrodo vilkima suknelė, tiesiogiai priklauso nuo figūros ypatybių. Jas reikėtų įvertinti dar prieš renkantis suknelę. Netinkamai pasirinktas drabužis gali užmaskuoti figūros privalumus ir akcentuoti trūkumus, suardyti proporcijas. Suknelės tiks, jei atsižvelgsite į klubų, krūtinės, kitų kūno dalių apimtis ir jų nusakomą figūros tipą.

Suknelių pasirinkimas pagal pagrindinius figūros tipus:


·       Atletiškas (stačiakampis). Šio figūros tipo atstovės pasižymi tiesiomis kūno linijomis. Jų klubai ir pečiai galėtų sudaryti lygią vertikalią liniją. Liemuo nėra labai ryškus ar platus, o visas kūno svoris yra pasiskirstęs tolygiai.

Ką rengtis? Rinkitės tokią suknelę, kuri papuošta diržu ties liemeniu. Tiks drabužis, prigludęs prie krūtinės ir klubų zonos. Taip pat tinka suknelės, kurios atidengia pečių zoną. Toks sprendimas vizualiai susiaurina juosmenį. Šiomis ypatybėmis pasižyminčios suknelės pasirinkimas suteikia sportiškam kūnui daugiau elegantiškumo, grakštumo. Moteriškumą galite pabrėžti ir segėdama liemenėlę paminkštintais kaušeliais.

·       Obuolys. Tokis figūros tipas atpažįstamas iš santykio tarp pečių ir klubų. Pastarieji siauresni nei pečiai. Be to, juosmuo yra platus, o kojos ir rankos – lieknos.

Ką rengtis? Rinkitės sukneles su raidžių „U“ arba „V“ formos iškirptėmis. Taip pat Jums tinka juosmens srityje prigludusios, per visą ilgį sagomis dekoruotos suknelės. Šio figūros tipo savininkėms svarbu akcentuoti liemenį. Suknelė neturėtų būtų prigludusi šlaunų srityje. Pasirinkus tamsesnio audinio sukneles, galima vizualiai sumažinti apimtis.

·       Smėlio laikrodis. Šio tipo figūra pasižymi ryškiomis proporcijomis. Liemens linija – lengvai pastebima, o pečių ir klubų apimtys beveik sutampa. Smėlio laikrodžio figūros atstovės gali didžiuotis dailia krūtine ir apvalainais klubais. Šis figūros tipas laikomas labiausiai subalansuotu, patraukliausiu.

Ką rengtis? Suknelės šiuo atveju turėtų kreipti dėmesį į liemens sritį. Rinkitės drabužius, kurie pasižymi proporcingumu. Diržas – puiki priemonė juosmens sričiai paryškinti.

·       Kriaušė. Šis kūno tipas geriausiai atpažįstamas pagal klubus. Jie – gerokai platesni nei krūtinės ir pečių sritys.

Ką rengtis? Rinkitės sukneles su pūstomis rankovėmis. Jos sukuria tvirto liemens įspūdį. Svarbu, kad būtų pastebimas balansas tarp juosmens ir krūtinės. Todėl tinka įliemenuotos suknelės arba tokios, kurių liemens sritis pasiūta iš kitos spalvos, rašto medžiagos. Verčiau rinktis šviesių spalvų drabužius.

Kiekvienos moters kūnas – unikalus. Jei savo figūros negalite priskirti nei vienam tipui, nesijaudinkite. Kūnas gali pasižymėti poros figūros tipų savybėmis. Šie aprašai skirti geriau suprasti, kas Jums gali tikti labiausiai.

Figūros ypatybės – ne vienintelis kriterijus suknelės pasirinkimui


Dažniausi yra obuolio ir kriaušės figūros tipai. Vis dėlto moterys pasižymi platesniu kūno formų spektru. Be to, figūra gali šiek tiek keistis. Spalvos – taip pat svarbi drabužio dalis. Šviesios spalvos ir raštai paprastai pasižymi didesniu puošnumu, o tamsios sukuria vizualią apgaulę, dėl kurios kūnas atrodo lieknesnis. Taigi, besirinkdamos suknelę įvertinkite ne vieną kriterijų – nuo drabužio ilgio, modelio iki audinio tipo, rašto ir spalvos.