2014 m. spalio 3 d., penktadienis

Klasika - mados karalienė


Jei Jūsų drabužinėje puikuojasi bent viena juoda suknelė, dominuoja juoda, pilka, tamsiai mėlyna, balta ir rusva spalvos, sijonų ilgis dažniausiai siekia kelius, – Jūs esate neabejinga klasikiniam stiliui.
Jei atsigręžtume atgal, mados istorijos vingiai teigia, kad klasikinis stilius visada madingas. Klasika gimė Anglijoje ir yra tvirtai įsitvirtinusi mados viršūnėje; joje susipina paprastumas ir elegancija. Nors mados tendencijos keičiasi kiekvienais metais, klasikinis stilius išlieka ir neužleidžia savo pozicijų.

Neatsiejama klasikinio stiliaus dalis yra grakštumas, moteriškumas, elegancija. Be to, šis stilius moteriai leidžia savimi pasitikėti bet kurioje netikėtoje situacijoje bei atrodyti brandesne. 

Kad klasikinis stilius ilgainiui netaptų nuobodus ir nuspėjamas, aprangą nesudėtinga paįvairinti detalėmis, kurios sukurs visiškai naują įvaizdį. Tai gali būti spalvotas šalikėlis, madingas ar originalus aksesuaras, nėriniuota palaidinė ir Jūs sužibėsite naujomis spalvomis. Laikas pasipuošti pavasariui!


Jei nesate klasikinio stiliaus mėgėjos, siūlome iš asortimento įsigyti
 elegantišką palaidinę, pieštuko formos sijoną ar juodą suknelę. Pastebėsite, kad klasikinius drabužius itin lengva derinti, maišyti su kitais stiliais ir visada atrodyti žavingai!

Nuotraukoje esantis derinukas: sagė plaukams "Jasmina",  šilkinis šalis "Plunksna" ir juoda klasikinė suknutė "PERI"