2014 m. rugsėjo 26 d., penktadienis

Pasiruoškite gauti puokštę raudonų rožių


Tradicija mylimajai dovanoti raudonas rožes kilo iš senovės legendos, kuomet Meilės deivė Afroditė skubėdama į pasimatymą su savo mylimuoju,  susižeidė savo koją į baltos rožės spyglius. Nuostabios gėlės žiedlapius nudažė skaistus kraujo raudonis. Taip raudona spalva tapo karštos meilės ir aistros simboliu.
Raudona gėlių spalva simbolizuoja galią, jėgą, netgi agresiją. Todėl raudonos spalvos gėles reikėtų dovanoti stipraus charakterio ir valdingiems žmonėms. O šios spalvos gėles dovanoja ambicingi ir tikslo siekiantys vyrai, kurie būdami ūmaus ir karšto temperamento, aktyviai, išradingai ir nepailstamai siekia užkariauti pakerėjusios moters širdį. Savo mylimosioms jie reiklūs, trokštantys daug dėmesio.
Būkite pasiruošus gauti puokštę raudonų rožių su šiuo aprangos deriniu! Elegantiška suknelė "Miledi" išryškins Jūsų moteriškumą, prabangus apsiaustas su kailiuku "Puka" suteiks paslaptingumo. Neapseisite be aukštakulnių "Klaudija", delninukės "Nova" ir raudono, ryškaus lūpdažio. Dabar Jūs tikrai JĮ pakerėsite!