2014 m. rugsėjo 26 d., penktadienis

Tinkamas sijonas Jūsų figūrai


Pagrindinis vyrų ir moterų skirtumas ilgą laiką buvo tas, jog moterys dėvi sijonus, o vyrai – ne. Ir tai buvo didžiulis privalumas! Na paskutiniu metu, nedrįsčiau išskirti, kad sijonai tiktai moteriška apranga ir tai šiek tiek apmaudu.
Kai kuriose kultūrose sijonus gali nešioti ir vyrai (pvz., škotų kiltas). Viduramžiais buvo naudojami šarviniai sijonai, kurie buvo šarvų komplekto dalis ir pridengdavo dubens sritį, o kartais- ir šlaunis iki kelių. Žinoma, šarviniai sijonai buvo vyriškos aprangos dalis. Nuo 1672 m. Europoje sijonai buvo laikomi tik moterišku drabužiu.

Sijonai, priklausomai nuo ilgio skirstomi:
• mini sijonas – toks, kurio apatinis kraštas yra aukščiau kelių, ties šlaunimis;
• midi sijonas – apatinis kraštas yra ties keliais ar šiek tiek žemiau;
• maksi sijonas – apatinis kraštas dengia blauzdas ir kartais net kulkšnis.

Atraskite savo kūnui labiausiai tinkantį variantą. Kadangi visos moterys yra skirtingos, tai tas pats sijonas ant kiekvienos iš moterų gali atrodyti labai įvairiai. Jūsų užduotis - susirasti tokį, kuris labiausiai išryškina ir gražina Jūsų formas. Išbandykite įvairius ilgius ir formas, kad rastumėte geriausią. Jei Jūsų ilgos ir gražios kojos – nieko nelaukusios griebkite mini sijonuką. Jeigu esate pernelyg liekna ir norite sukurti pilnesnį įvaizdį – rinkitės sijoną su raukinukais. Jei esate šiek tiek apkūni – Jums labiausiai tiktų trumpesnio apsiuvo sijonas iki kelių.

Lieknutėms. Lieknos merginos turėtų rinktis kiek ilgesnius negu keliai sijonus. Kadangi daugelis itin merginų turi itin lieknas kojas, kiek moteriškesnes formas galima išgauti dėvint raštuotas, gėlėtas ar tiesiog margas pėdkelnes. Vienas paprasčiausių variantų – ilgesnis bei gundantis šviesių spalvų sijonas bei raštuotos pėdkelnės. Patartina vengti dviejų ekstremumų – itin „didelių“ bei siaurų sijonų. Itin dideli ir pūsti sijonai jau ir taip liekną merginą optiškai pavers vėjo perpučiama nendrele, o itin aptempti ir „maži“ sijonai išryškins kaulėtą figūrą.
Vidutinio sudėjimo merginoms. Pieštuko formos sijonai – puikus pasirinkimas! Svarbu tik, kad sijonas nebūtų pernelyg prigludęs. Jums taip pat tinka asimetriški, pūsti ir raukiniuoti sijonai. Pastarieji pabrėš jūsų figūros tipą bei moteriškumą. Kadangi vidutinio sudėjimo merginos dažniausiai gali pasigirti dailiomis, moteriškomis formomis, patariama dėvėti kūno spalvos pėdkelnes, kurios tik padės atkreipti dėmesį jūsų kojas neužgožiant bendro kūno vaizdo.

Dailiai apvalioms. Jums idealiai tiks laisvai krintantys ir romantiški sijonai. Galime nudžiuginti, kad įspūdingų formų merginoms tinka praktiškai bet kokie sijonų sukirpimai, svarbu tik, kad sijonai nebūtų pernelyg pūsti ir daugiasluoksniai, mat tokiu atveju atrodysite stambesnės nei iš tikrųjų esate. Ko gero optimaliausias variantas – lengvas sijonas iki kelių (arba šiek tiek žemiau kelių) su raukinukais bei juodos pėdkelnės. Ir, žinoma, aukštakulniai, kurie bet kurią moterį privers išsitiesti!

...tad, mielos moterys, ar ne pats laikas išsitraukti iš savo spintos lobius ar papildyti juos naujais, akį džiuginančiais sijonais, kurie drauges priverstų aikčioti – o vyrus šypsotis ir žavėtis Jumis?:) Sijonai internetu, įsigykite !