2014 m. rugpjūčio 23 d., šeštadienis

Apranga pagal zodiako ženklus - SKORPIONAS


Astrologai teigia, jog zodiako ženklas nulemia mūsų charakterį ir daugelį kitų savybių, net ir tokių, kaip aprangos stilius. Panagrinėkime SKORPIONO ženklo aprangą.
Skorpionė – ryški, stipraus charakterio asmenybė. Ugninės moterys nori visada būti pastebėtos, todėl renkasi seksualias, aptemptas sukneles, su giliomis iškirptėmis. Mini sijonukus bei trumpus šortukus. Skorpionei svarbu, kad aplinkiniai ją laikytų seksualia, jai svarbu kiekviena išvaizdos detalė, todėl būtinas aprangos elementas -  ryškūs aukštakulniai, kurie optiškai lieknina figūrą ir pabrėžia moteriškumą. Mėgsta didžiulius aksesuarus ant kaklo, masyvius žiedus ar plaukų sages. Rankines renkasi itin mažas, kad neužgožtų figūros linijų. Dominuojančios spalvos – juoda ir visos ugnies spalvos (vyno, avietinė ar skaiščiai raudona).
 Seksualioms skorpionėms puikiai tiks trumpa raudona suknelė „Atėnė“, blizgantis švarkelis„Marela“. Būtini ekstravagantiški aukštakulniai „Viky“, nedidelė auksinė delninukė „Hiro“ ir masyvūs, puošnūs papuošalai ant kaklo „Meda“ ir žiedas su dideliu raudonu akmeniu.