2014 m. liepos 14 d., pirmadienis

Apranga pagal spalvą: ametisto paslaptis


Ametistas - violetinės spalvos akmuo, dirbtinėje šviesoje tampa pilku. Taigi siūlomas Jums derinukas puikiai atspindį šį akmenį.
Manoma, kad šis akmuo padeda išlaikyti blaivų protą, saugo nuo neapgalvotų sprendimų, nesusivaldymo. Jis išvaduoja iš liūdesio, suteikia ramybę, pusiausvyrą, harmoniją. Skatina koncentraciją, budrumą, bet kartu veikia atpalaiduojančiai.  
Ametistas taip pat padeda spręsti teisines problemas ir gali padėti priimti teisingus sprendimus versle, vedančius į sėkmę. Taip pat ametistas padeda protui kontroliuoti negatyvias mintis, suteikia emocinio tvirtumo ir padeda apsisaugoti nuo bet kokių neigiamų pripratimų.
Nenuobodus aprangos derinys, puikiai tiks tiek į darbą, tiek į susitikimą, tiek į pasimatymą. Asimetrinė, lengvai krintanti suknelė"Sigrida" puikiai dera su trumpu, užsegamu viena saga šiek tiek blizgiu švarkeliu "Nemira". Prie šio derinio puikiai tiks aukštakulniai bateliai atviru priekiu "Alyva". Šiuos ir kitus tinkančius batelius šiam derinukui rasite avalynės kategorijoje. O pilnai harmonijai ir pusiausvyrai užtikrinti: apyrankė "Beinora"kaklo papuošalas su auskarais "Briliant" bei puiki verstos odos rankinė "Vintaž". Šiuos aksesuarus rasite čia.